پنل سوم و اختتامیه همایش ملی معنویت و علوم اسلامی برگزار شد؛کمیسیون تخصصی «معنویت‌پژوهی به مثابه دانش، گرایش یا رشته مطالعاتی»
سومین روز همایش ملی معنویت و علوم اسلامی، در روز پنج‌شنبه 27 آبان برگزار شد.
پنل دوم همایش ملی معنویت و علوم اسلامی برگزار شد؛کمیسیون تخصصی «نسبت معنویت با فلسفه، کلام، اخلاق و عرفان»
پژوهشکده اخلاق و معنویت دومین روز از همایش ملی معنویت و علوم اسلامی را با عنوان «نسبت معنویت با فلسفه، کلام، اخلاق و عرفان» برگزار کرد.
آغاز به کار همایش معنویت و علوم اسلامی با پیام آیت الله جوادی آملیپیام تصویری آیت الله جوادی آملی به افتتاحیه اولین همایش ملی «معنویت و علوم اسلامی»
با حضور رئیس، دبیر علمی و دبیر اجرایی همایش برگزار شد؛نشست خبری همایش ملی معنویت و علوم اسلامی
روز شنبه 22 آبان، نشست خبری همایش ملی معنویت و علوم اسلامی با حضور رئیس، دبیر علمی و دبیر اجرایی همایش برگزار شد.
معرفی مقاله هیجانات اخلاقیِ «جاناتان هایت»؛اهمیت هیجانات در مطالعات اخلاقی
در نشستی علمی که به همت پژوهشکده اخلاق و معنویت برگزار شد، دکتر حجت‌الله آزاد به معرفی مقاله «هیجانات اخلاقی» از «جاناتان هایت» پرداخت.
سمینار گروه اخلاق پژوهشکده اخلاق و معنویت؛علل و زمینه‌های بی‌صداقتی و چالش‌های صداقت‌گستری در نهادهای سیاسی ایران
پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی (ایسکا): به همت گروه اخلاق پژوهشکده اخلاق و معنویت، سمینار «علل و زمینه‌های بی‌صداقتی و چالش‌های صداقت‌گستری در نهادهای سیاسی ایران» روز سه شنبه 11 آبان 1400 برگزار شد.
سمینار گروه اخلاق پژوهشکده اخلاق و معنویت؛«بررسی علل و زمینه‌های بی‌صداقتی در نهادهای سیاسی ایران»
پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی (ایسکا): به همت گروه اخلاق پژوهشکده اخلاق و معنویت، سمینار «علل و زمینه‌های بی‌صداقتی و چالش‌های صداقت‌گستری در نهادهای سیاسی ایران» را روز سه‌شنبه 11 آبان برگزار می کند.
گفت و گو با دبیر اجرایی همایش ملی معنویت و علوم اسلامی؛اهداف و محورهای همایش ملی «معنویت و علوم اسلامی»
یکی از برنامه‌های کلان پژوهشکده اخلاق و معنویت، برگزاری همایش ملی معنویت و علوم اسلامی در روزهای 25 تا 27 آبان 1400 است که تا کنون تعدادی پیش‌نشست، کرسی و کارگاه ذیل این همایش برگزار شده است. مصاحبه زیر گفت‌و‌گو با دبیر اجرایی همایش، جناب حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر مسلم گریوانی است:
به همت پژوهشکده اخلاق و معنویت برگزار شد؛ جلسه هماهنگی کمیته اجرایی همایش معنویت و علوم اسلامی
پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی (ایسکا): پیش از ظهر امروز، جلسه هماهنگی کمیته اجرایی برگزاری همایش معنویت و علوم اسلامی با حضور مدیران اجرایی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی برگزار شد.
پژوهشکده اخلاق و معنویت دومین جلسۀ کمیتۀ اجرایی همایش را برگزار کرد؛ بررسی و تعیین کمیسیون‌های تخصصی همایش معنویت و علوم اسلامی
پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی (ایسکا): پژوهشکده اخلاق و معنویت، دومین جلسه کمیته اجرایی همایش معنویت و علوم اسلامی را برگزار کرد.
تمدید شدآخرین مهلت ارسال اصل مقالات به دبیرخانه برای همایش ملی معنویت و علوم اسلامی تا1400/08/1 تمدید شد.
به نقل از دبیرخانه همایش ملی معنویت و علوم اسلامی با توجه به استقبال محققان حوزوی و دانشگاهی از همایش مذکور و با نظر مساعد کمیته اجرایی و علمی، برای آخرین بار مهلت ارسال اصل مقالات تا تاریخ 1400/08/1 تمدید می‌گردد. کلیه علاقمندان می‌توانند مقالات خود را از طریق سایت همایش به دبیرخانه اجرایی ارسال نمایند.
به منظور همکاری با دانشگاه علوم پزشکی قم برگزار شد؛جلسۀ پژوهشکده اخلاق و معنویت با معاون نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم
پایگاه اطلاع رسانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی (ایسکا): پژوهشکده اخلاق و معنویت با معاون نهاد رهبری در دانشگاه علوم پزشکی قم جلسه هم اندیشی برگزار کرد.
جلسه مشترک پژوهشکده اخلاق و معنویت با معاونت منابع انسانی و پشتیبانی
اعضای هیئت رئیسه پژوهشکده اخلاق و معنویت، با مدیران و کارشناسان منابع انسانی و پشتیبانی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی و دانشگاه باقرالعلوم جلسه تشکیل دادند.
گزارشی از دوازدهمین پیش‌نشست همایش معنویت و علوم اسلامی؛نسبت معنویت با فقه (The relationship between spirituality and jurisprudence)
پژوهشکده اخلاق و معنویت روز چهارشنبه 24 شهریور، یک نشست علمی با ارائه حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر عبدالحسین خسروپناه برگزار کرد.
دوازدهمین پیش نشست همایش ملی معنویت و علوم اسلامی؛نسبت معنویت با فقه
پژوهشکدۀ اخلاق و معنویت، ذیل همایش ملی معنویت و علوم اسلامی، دوازدهمین پیش نشست علمی خود را روز 24 شهریور برگزار می کند.
پنجمین نشست از سلسله نشست های امر جنسی برگزار شد؛اعتیاد به پورنوگرافی
پنجمین نشست از سلسله نشست های امر جنسی، با عنوان اعتیاد به پورنوگرافی برگزار شد.
گفت و گو با مدیر گروه تربیت پژوهشکده اخلاق و معنویت؛علل روان‌شناختی دروغ‌گویی
توانایی دروغ‌گویی، استعدادی همگانی است که در عین منع آن در فرهنگ‌ها و ادیان مختلف، پدیده‌ای شایع است. تقریباً هیچ بافتی را نمی‌توان یافت که دروغ در آن نمودی نداشته باشد. دروغ را در روابط خانوادگی، روابط دوستانه، در بازار، در سیاست، در جنگ، در تجارت و در هر بافتی که نوعی رابطه اجتماعی موجود باشد، خواهیم یافت. یکی از پروژه‌های گروه تربیتِ پژوهشکده اخلاق و معنویت، پروژۀ «مأخذشناسی تفصیلی؛ علل روان‌شناختی دروغ‌گویی و راهکارهای مقابله با آن»؛ تالیف دکتر حجت‌الله آزاد است که مراحل پایانی را می‌گذراند. به همین بهانه گفت و گویی با حجت‌الاسلام دکتر حسن بوسلیکی، مدیر گروه تربیت و عضو هیئت علمی پژوهشگاه علوم و فرهنگ اسلامی انجام داده‌ایم که در ذیل می‌خوانید:
دوازدهمین پیش نشست همایش ملی معنویت و علوم اسلامی؛نسبت معنویت با فقه
پژوهشکدۀ اخلاق و معنویت، ذیل همایش ملی معنویت و علوم اسلامی، دوازدهمین پیش نشست علمی خود را روز نهم شهریور برگزار می کند.
گزارشی از دهمین پیش نشست همایش معنویت و علوم اسلامی؛معنویت و حکمت سیاسی متعالیه
پژوهشکده اخلاق و معنویت روز دوشنبه 25 مرداد، یک نشست علمی با ارائه حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر نجف لکزایی برگزار کرد.
12345678910...>>>
[Control]
تعداد بازديد اين صفحه: 67842
خانه | بازگشت | حريم خصوصي كاربران |
Guest (PortalGuest)

مرکز اخلاق و تربیت اسلامی
مجری سایت : شرکت سیگما